לקביעת תור ופרטים נוספים  אודות

  דוקטור סולומון אהרון הפועל בקליניקה לרפואה משלימה ובריאות בחולון ידוע בתור אחד מהכירופרקטים המוכרים והמומלצים ביותר בארץ, אשר פיתח שיטות טיפול יחודיות שהוכחו כיעילות במיוחד לטיפול במגוון רחב של מצבים קליניים וכאבים.

   

  בקליניקה לרפואה משלימה אנו מסתכלים על הגוף כמכלול ויודעים למצוא את שורש הבעיה ולטפל בה, ולא רק בסימפטומים השונים שהיא מציגה באמצעות שיטות, טכניקות וכלים מיוחדים המשלבים גוף ונפש.

  בקליניקה אנו מעניקים מגוון עצום של טיפולים בשיטות השונות למצבים קליניים כמו פריצות דיסק קשות, דלקות פרקים, מיגרנות וכאבי ראש כרוניים, סחרחורות וחוסר איזון לכל הגילאים, מגיל ינקות ועד לגיל השלישי, ובפרט לספורטאים.

   

  ד"ר סולומון אהרון עומד בראש הקליניקה, ומעניק פתרונות למטופלים במגוון שיטות אשר שזורות אחת בשניה- כירופרקטיה, עיסויי רקמות, רפלקסולוגיה, נטורופתיה וייעוץ תזונתי, כמו גם ייעוץ פסיכולוגי אשר גם לו קיימת השפעה משמעותית על האדם, המורכב מגוף ונפש.

  ד"ר סולומון גדל במשפחת רופאים, ומגיל צעיר התלווה לאביו, אשר התמחה ברפואה קלינית ונטורופתיה. כיום, הוא עוסק בתחום הרפואה המשלימה כבר למעלה מ- 20 שנה, וטיפל בהצלחה באלפי מטופלים מרוצים ברגישות, חמלה, סבלנות ומקצועיות.

   

  אם גם אתם מרגישים כי אתם לא מצליחים למצוא מזור לכאבים מהם אתם סובלים, וכבר לא יודעים אל מי לפנות וכיצד לטפל במצב המורכב, פנו אל הקליניקה לרפואה משלימה ונשמח להעניק לכם טיפול מקצועי שיחזיר את חייכם למסלולם.

   

   

  הגלריה שלנו

  הקליניקה מציעה לכם את כל סוגי הטיפול בתחום הרפואה המשלימה.
  חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי